Značkové dámské kabelky

leather-1175154_1280Hemží-li se internet zaručenými návody na to, jak si sestavit šatník tak, abyste v něm měla základní pilíře, které vás nikdy nezradí a můžete s nimi být oblečená perfektně téměř za všech okolností, s kabelkami je to složitější. V žádném případě si totiž nevystačíte s jedinou vhodnou na většinu událostí. Mnoho dam proto v této oblasti poměrně tápe. Takže kterým kouskům se vyplatí věnovat pozornost?

V první řadě by do vašeho arzenálu měla patřit ta univerzální velká v neutrální barvě, přičemž nemusíte zůstávat jen u černé, česká OJJU sáhla také po hnědém provedení. Hned po příchodu z práce si nestíháte kabelku ani odložit a utíkáte pro potomka do školky? Do prostorného shopper bag, který má ve svém portfoliu třeba LYDC, se opravdu vejde kompletní nákup, pracovní dokumenty, telefon, peněženka, balíček papírových kapesníků i pití.

Pro volný čas vám zase poslouží lépe typ crossbody, ve níž se najde dost místa tak akorát pro klíče od bytu, telefon, případně pár drobností a současně si ji pověsíte na rameno, takže můžete mít volné ruce. Nebudete v ní nosit tolik věcí, tudíž není tolik náročná na to, abyste ji měla dokonale zorganizovanou a můžete dovolit i typ hobo, tedy tu měkkou připomínající pytel. Odvažte se ve vzorech, oblečte tu svou do zvířecích motivů jako to předvádí britský Desaster, zakázány nejsou ani třásně.

Pro milovnice elegance za všech okolností existují ovšem i ty, které jsou pevného tvaru s klopnou a připomínají aktovky. Nechcete-li ale vypadat, jakože vám právě skončila pracovní doba za přepážkou na úřadě, vyberte si netradiční barvu. Třeba zářivě růžovou od značky Anna Smith nebo lehce extavagantní holografickou opět z dílny LYDC.

Pro okamžiky, kdy je potřeba opravdu nezbytně zachovat etiketu, jsou tady klasická psaníčka, o kterých už dávno neplatí, že je bezpodmínečně musíte sladit s botami. Naopak, nechte ho ve svých rukách vyniknout. I ono se může stát vaším šperkem.

Napsat komentář