348ZOBRAZENÍ

Mike Tyson byl jedním z prvních lidí, kteří měli tetování na tváři. Podle celebrit Mike původně chtěl tetování jako kytici na jeho tváři až jeho přítel Tysona přesvědčil, aby si nechal vytetovat design domorodého kmene kolem čela.

Christina Aguilera má poměrně několik trextových tetování v několika jazycích. Christina má "XTINA" vytetované na šíji, malá květina na jejím zápěstí, Mickey Mouse těsně pod třísly, a latinský výraz "Te Amo Siempre" na jejím předloktí. Má také hebrejská písmena Yud a Bet, což jsou iniciály jejich manželů v hebrejštině a ona má také výraz "já ke svému milému stejně jako on ke mně", v hebrejštině to má pěkné designové křivky.

Rodina je symbolem
Dwayne Johnson, dříve známý jako "The Rock", má komplikovaný a složitý polynéské tetování, které pokrývá celé jeho rameno. Dwayne kvůli tomu cestoval na Havaj, aby se nechal tetovat prestižním Samoan tetování na rameno. V rozhovoru Dwayne řekl, že to reprezentovalo sílu, jednotu a všechny důležité aspekty života - především jeho rodinu.

David Beckham je známý jako jeden z nejvíce vzrušujících sportovců. On je také známý tím, že se vyjadřuje skrze tetování. David má jméno svého syna "Brooklyn" vytetované v kaligrafii jako písmo. Má také kříž s křídly na zadní straně krku s gigantickým andělem visícím z ramen dolů na záda.

Jamie Foxx bude jen uveden na tomto seznamu díky tomu, jak hloupé tetování dostal. Oslavil jeho 40. narozeniny a Jamie Foxx si nechal toto číslo vytetovat vzadu na hlavě. Abychom byli spravedliví vůči Jamiemu, má také velmi velký kmenový design, který se týká jeho paže, hrudníku a ramen.

Megan Fox má četné množství tetování na svém těle. Megan má citací na rameni"všichni se budeme smát pozlaceným motýlům", portrét Marilyn Monroe, malý design na kotníku, a další. Ona je také pověstná výrokem, když ji všichni údajně odrazovali od tetování "běžte všichni do p --- , kteří jste mi řekli, že ne."

Johnny Depp je typ chlapa pro tetování
Johnny Depp je hrdým majitelem nejméně 13ti tetování. Má mnoho tetování věnovaných svým blízkým jako "Betty Sue" tetování na jeho bicepsu pro jeho maminku, "Lily-Rose" tetování přes jeho srdce pro jeho dceru, a "Jack" tetování s vrabcem pro jeho syna se proslavilo v hitu Piráti z Karibiku. Je to tento typ chlapa. Ale nesmíme zapomenout na jeho malé tetování "Wynon", které se mu potutelně roztahuje.

Lady Gaga je jedna z nejvíce inovativních a nejpodivnější umělkyň na hudební scéně. Ona má tolik tetování, že se sotva můžete spočítat. Její nejslavnější tetování je ve znamení míru na jejím zápěstí, ale má inkoust na obou pažích, zápěstí, ramenech a zádech.

Rihanna je závislá na tetování a na tetování kultuře. Rihanna má sedm nebo osm tetování a chce neustále přidávat další. Má hudební noty, tetování Ryb, modlitbu v Sanskrtu a v arabštině.

Brad Pitt ležel v posteli na jednu noc s jeho krásnou ženou Angelinou Jolie a ona udělala vzor na zádech. Brad se rozhodl si z toho udělat trvalé tetování na zádech. Jedině on ví proč.

Angelina je přebornice v počtu tetování
Angelina Jolie, žena, která může hrát jakoukoliv roli. Její eklektické herectví platí také pro její vkus v inkoustu. Ona má asi tucet tetování po celém těle s názvy jako "Billy". Ona je velmi sexuální a smyslná, a to se objevuje i v jejím tetování. Angelina má dokonce zvláštní tetování na její vnitřní straně stehen jen pro Brada.

PiNK nikdy nebyla taková, že by tetování mluvily za ni. PiNK je hlasitá a v obličeji brutálně upřímná. PiNK má více než dvacet pět různých tetování na těle od japonské Kanji, citace, portrét svého psa, mnoho a mnoho dalších. Často se rozhodne pro nové tetování a nikdy nevíte, co a kde bude to příští.