136ZOBRAZENÍ

Pokud jste v úzkých a nevíte, jaké líčení zvolit na speciální události (rande,večírek,..), jste tu správně. Tyto nápady vás provedou světem bezchybného líčení. Odhalte svět lichotivých barev a textur a dostaňte 1* za perfektní líčení.

Ať už máte radši přirozený vzhled nebo výraznější líčení, první dojem je to nejdůležitější. Teď máte šanci najít nejvhodnější líčení, které vám padne jako ulité. Experimentujte s těmito nápady! Vezměte barvy a textury, vytvořte pohádkový a romantický vzhled. Propojte správný design s osobností a voila, líčení na zvláštní události je na světě.

Blake Lively
Tato hvězda ze seriálu Gossip girl patří mezi nejoblíbenější a nejkrásnější ikonu své doby. Blake moc dobře ví, jaké líčení jí sluší. Nezáleží na tom, jestli se zrovna prochází po červeném koberci nebo po chodníku. Je důležité si zvolit správné líčení, které vám sedne jako ulité. Oranžovo-hnědé oční stíny jsou doplněny růžovými rty. Tímto líčením vytvoříte vizuální efekt třpytivých očí. Použijte pastelové nebo kovové varianty oranžové a vybudujte romantický a zároveň sexy vzhled. Pak už stačí jen řasenka a jde se na rande!

Dakota Fanning
Dakota zůstává věrná svému mladistvému půvabu a spoléhá na efekt sexy kočičích očí. Tento styl jí sluší a zachovává svěží a přirozený vzhled. Vaším pomocníkem budou černé tekuté linky nebo gelové linky. Před samotným líčení si práci s linkami nacvičte. Základním a zároveň nejdůležitějším krokem k tomuto líčení je definování očí. Ideální jsou vodě odolné linky-vydrží déle a nebudou se vám kolem očí tvořit šmouhy a jiné neplechy. Rty přetřete leskem na rty v přirozené barvě. Větší pozornost si totiž zaslouží vaše oči.

Kirsten Dunst
Všichni jí známe ze Spidermana jako krásku v nesnázích. To ale neplatí, pokud se jedná o líčení. Fanoušci z ní šílí. Vyberte si stříbrné a metalické oční stíny, které vaše oči rozsvítí. Žádný muž neodolá tomuto atraktivnímu pohledu. Stříbrné stíny použijte i na vnitřní koutek očí pro vytvoření kouzelného líčení. Řasenkou projeďte řasy a na rty použijte opět lesky v přirozené barvě.