120ZOBRAZENÍ

Co si budeme nalhávat, neutrální barvy jsou beznadějnou klasikou a také nejuniverzálnější možností pro váš šatník. Klasické barvy se dají velmi snadno sladit s jinými barvami a styly. Pokud vám chybí inspirace, mrkněte na naše tipy.

S klasickými barvami můžete být stejně kouzelná jako s barevnými. Jen je dobré vědět, jak k sobě kousky spárovat.

Neutrální barvy jsou tento rok žhavou „novinkou“. Jemné tóny se drží rok co rok v hitparádě TOP barev. Jsou ideální jak pro denní nošení, tak i pro zvláštní události.

Nerozlučná dvojice černá a bílá padne každé ženě, ale béžová, krémová jsou tvrdším oříškem. Béžová a krémová dělají barvu vaší pleti bledší, takže je dobré, když je sladíte s jinými barvami. Abyste vypadala stylově a šik, je dobré znát základní mixování barev.

Tip č.1: Barva vaší pleti vs. barva šatů
Šaty, které se barvou blíží k barvě vaší pleti nejsou zrovna tou nejlepší volbou. Zejména, pokud máte světlou pleť a blonďatou hřívu. Vždy si vyberte takové barvy, ve kterých vyniknete. Při nákupu zvažte i osvětlení!

Náš tip: Ženy se světlou pletí vypadají úžasně ve tmavších barvách (tmavší smetanová, skořicová, hnědám černá, kávová)

Tip č.2: Mixování
Nebojte se mixovat neutrální odstíny! Pro měkký, ženský vzhled vám doporučujeme sladit stejné odstíny. Budete mít stoprocentní jistotu, že k sobě barvy ladí a navíc tím vytvoříte originální kombinaci. Pro ještě větší rozmanitost použijte jiné textury.

Tip č.3: Vrstvení
Vrstvení klasických barev je skvělý způsob, jak ukázat svou kreativitu a osobnost. Hnědá sukně skvěle ladí s krémovým vrškem a černým vrstvením. Jednoduché krémové šaty spárované se světle hnědým svetříkem nebo vestou a podpatky z vás udělají stylovou ženu.

Náš tip: Pro večerní akce doporučujeme sladit černé nebo šedé šaty s neutrálním svetříkem nebo vestičkou.

Tip č.4: Zvýraznění barevnosti neutrálními barvami
Další skvělý způsob, jak na sebe strhnout pozornost je zkombinovat barevnost s neutrálností. Trochu šťávy barevnému outfitu dodejte klasickou barvou. Tímto si vytvoříte šik vzhled, kterému nikdo neodolá. 

Klasické barvy jsou skvělým způsobem, jak zmírnit výrazný vzhled. Pokud jste se rozhodla pro barevné kousky, dolaďte je neutrální barvou.

Kombinování neutrálních barev rozvine vaši fantazii a kreativitu, ukáže vaši sofistikovanost a hlavně zvýrazní vaši ženskost. Buďte kořením všedních dnů!