514ZOBRAZENÍ

Všechny ženy chtějí být krásné. Pod pojem krása řadíme několik výrazů jako je půvab, vůně, inteligence, vznešenost.  I malý doplněk v podobě šperku z vás dokáže v momentě proměnit v bohyni, nebo naopak uškodit, i když váš outfit je přímo dokonalý.

Nabízíme vám pár malých rad, jak oživit váš oděv. V rámci vzorování se dizajnéři přiklánějí k čistému a elegantnímu vzhledu. Upoutají nápadné dezény, lesklé efekty a občas výraznější barvy. Základem ale pořád zůstává „čím výrazněji, tím lépe“. Takže decentní řetízek s přívěskem a nevýrazný prstýnek zkuste alespoň na chvilku odložit do šuplíku a sáhněte po bižuterii, která udělá dojem nejen na vás ale i vaše okolí.

V první řadě je potřeba si uvědomit a pamatovat si, jaké barvy a jaký styl oblečení máte doma v šatníku. Jestli bude doplněk moderní i později a určitě i jeho hodnotu. Zásadní chybou totiž je, když si náhodně koupíte bižuterii či jiný doplněk a doma následně zjistíte, že je prakticky nepoužitelný, protože ho nemáte s čím sladit. Takže se vůbec nestyďte obrátit na prodavače, který by vám měl být schopný říct objektivní názor, příp. v lepším případě i poradit s volbou vhodného doplňku na tu kterou příležitost.

Trendem této sezóny jsou zajímavé a úžasné kombinace materiálů – kůže, kov, metalické odstíny nebo sklo. Návrhářská ikona Valentino vsadil na klasiku a oprášil trend perel, u Christiana Lacroix zase převažují masivní korále v metalických odstínech. Perly však zabodovaly i u takových jmen jako Chanel a Armani.Ještě pořád jsou chic velké prsteny, které můžete vidět na fotografii, v nichž se vyžíval Jean Paul Gaultier. Na běžné nošení však návrháři doporučují jen jeden jediný nápadný prsten, kterým zaujmete. Vhodné proto jsou perly a sklo.

 Bílé zlato dohromady se žlutým?

Ze žlutého a bílého, případně červeného a dokonce i černého zlata, se tato kombinace nejvíc prosadila nejen u návrhářů, ale i u běžných značek. Takže odpověď na otázku zní:Ano! Kombinujte stříbro se dřevem, zlato s kůží, či perly se štrasem tak, jako tvůrci módního světa. Takže pokud spojíte bílé zlato se žlutým, vytvoříte nejen luxusní, ale i módní šperk.Hitem jsou nejen šperky a bižuterie z různě barevných kovů, ale i kamenů. Tomuhle trendu se věnovalo mnoho známých návrhářů. No a pokud trendy  návrhářů následují i běžně dostupné značky či bižuterie, najděte si taky ten svůj šperk, který vám vždy zvedne náladu a ve své podstatě lehce a rychle.