288ZOBRAZENÍ

Doplňky, které si vybereme k našemu outfitu, jsou stejně tak důležité, jako oblečení samotné. Lidé si na to obvykle pamatují, především ženy.

Pokud se snažíme získat něčí, pozornost, především mužského pohlaví, chceme, aby se jejich oči zaměřily na naše přednosti. Velikost a styl naší kabelky může být důležitým aspektem hodnocení celého vzhledu. Místo, kde se kabelka dotýká našeho těla, rozhodne, kam se oči podívají nejdříve.

Kabelka by neměla být výrazně jiná než zbytek celého outfitu. V tomto případě je lepší, když splývá. Vždy samozřejmě musíme pamatovat na množství věcí, které do ní uložíme a sladit toto všechno s celkovým lookem. Proto se samozřejmě vyplatí nakupovat kabelky, které se budou hodit k více než jednomu vašemu outfitu.

Tipy pro výběr správného doplňku ke zvýraznění vaší postavy:
Pokud vaše tělo je příliš „bohaté“ od pasu dolů, aneb máte trošku bříško, pak nejlepší strategií pro vás je vybrat si malou kabelku s krátkým popruhem. Tento typ lehce zapadne pod rameno, upozorní pozorovatelovo oko na horní přitažlivou část a na spodní polovinu těla se muž dívat nebude.

Pokud máte tělo velkoryse vyvinuté od pasu nahoru, aneb máte větší ňadra, budou se k vám hodit tašky s delším popruhem. Odebere pozornost od vašeho hrudníku a muži se zaměří na zadeček.

Jste-li majitelka štíhlého a elegantního těla, budou se k vám hodit psaníčka a hranaté kabelky. Také jakákoliv objemná kabelka vám dodá šmrnc a to „něco“ co vám vždy chybělo.

Pokud jste plnoštíhlá nebo baculka, neboli hezky vybavená všude, pořiďte si drobnou kabelku s jemným nádechem jakékoliv barvy nebo s jemnými vzory. Délka popruhu bude nejlepší střední až krátká, aby se pohled zaměřil hlavně na vrchní polovinu a ne na celé tělo.

Pro ta dokonalá těla ve tvaru přesýpacích hodin (ach ano, kdo by nechtěl mít tak krásně pravidelnou postavu) si můžete vybrat téměř jakoukoliv kabelku. Těmto ženám totiž opravdu sluší všechno (samozřejmě všechno, co se hodí k outfitu!).

Tak dámy, mějte na paměti, že už jste investovaly mnoho peněz a času do výběru svého oblečení. Maximalizujte efekt dokonalost s vhodnými doplňky pro svůj tvar těla. Pamatujte, že skvělý outfit spolu se skvělými doplňky tvoří skvělý pohled na vás.