789ZOBRAZENÍ

Můžete být vděčná za to, že jste brunetka s krásnými hnědými vlasy a hlubokými hnědými oči. Tmavé vlasy vám nabízí nesčetné možnosti, jak si pohrát s líčením. Účelem tohoto článku je poskytnutí skvělých tipů vám, brunetkám. Pomůžeme vám najít ten nejlepší styl a barvy, které zdůrazní vaše rysy a vaše vlasy.

Líčení je skvělý způsob, jak upozornit na naše rysy a zvýraznit krásu. Různé odstíny pleti a barva našich vlasů vyžadují různé tóny a barvy v líčení. Najděte perfektní líčení a zazařte! Hnědá má širokou škálu odstínů (světle hnědá, zlato hnědá, teplá čokoládová, kávová,..).

Oční stíny
Brunetkám doporučujeme použít barvy, které odpovídají barvě vlasů. Ženy se světě hnědými vlasy by se měly držet lehčích tónů, kdežto pro tmavovlásky jsou určeny syté tóny. Kromě barvy vlasů jsou důležitým faktorem oči. Takže se vrhněme do práce! Neutrální, jemný oční líčení je to pravé ořechové. Vytvoříte tím sofistikovaný a přirozený vzhled. Obecně platí, že ženy s hnědými vlasy bez ohledu na barevné spektrum jejich vlasů vypadají úžasně s teplými barvami hnědých očních stínů. Brunetky se světlou pletí by měly dát přednost světle hnědé s nádechem růžové nebo broskvové. Fialová a levandulová krásně podtrhnou vaše oči. Na kouřové stíny použijte tmavě modrou a zelenou. Na večerní nošení jděte do odvážnějších barev. Kouřové líčení v barvách vínové, černé, tmavě hnědé dodají vašemu pohledu sexy jiskru. Pomocí těchto barev vytvoříte nádherné oči a dramatický pohled. Zbytek líčení udržte co nejpřirozenější. Dívky s hnědými vlasy a modrými oči si mohou naplno vychutnat teplých stínů, které vytvoří ženská přirozený vzhled.

Bronzující pudr
Bronzová pleť lichotí všem brunetkám. Bledé tváře vytvářejí smutný a unavený vzhled. Rozzařte svou pleť pomocí bronzujícího pudru. Naneste ho na celý obličej. Vyniknou tím lícní kosti.

Na řadě jsou rty
Vyhněte se světlým tónům rtěnek a dejte přednost teplým barvám. Pro večerní líčení vyzkoušejte pikantní červenou nebo vínovou, která dodá vašim rtům důraz. Červená rtěnka může být skvělá na denní nošení, pokud udržíte zbytek líčení jemný. 

Make-up
Výběr správného odstínu makep-upu, který bude odpovídat vaší pleti a barvě vlasů je nezbytný pro dosažení bezchybného vzhledu. Při nákupu otestujte výrobek na kůži (na přirozeném světle). Pokud máte volný čas, experimentujte a pohrajte si s novými barvami. Tímto najdete ten pravý odstín!