149ZOBRAZENÍ

Bohužel se ne každá z nás může pyšnit krásně dlouhými a hustými řasami jako od panenky. Naštěstí nám kosmetický průmysl nabízí tolik náhradních řešení a jedním z nich je nalepování umělých řas.

Umělé řasy se v posledních trendech staly velkým hitem. Koupíte je v každé drogerii, můžete si vybrat z mnoha tvarů a stylů, ale přeci jen tu jsou nějaké ty zápory! Častým používáním totiž ničíte své vlastní.

Odborník zabývající se vlasy a řasami Bessam Farjo poukazuje na tato fakta:

Častým používáním nalepovacích řas vám vypadají ty vaše. Špatné zacházení, nesprávné odejmutí a mnoho dalších faktorů poškozuje vaše přírodní řasy.

Náš tip:

Omezte nošení falešných řas jen na skutečně speciální události!
Umělé řasy dokáží vytvořit skvělý efekt dramatických očí, takže není divu, že si je ženy velmi oblíbily. Jak už bylo řečeno, naleznete je v mnoha stylech, barvách a texturách, takže výběr je skutečně veliký. Špatné odejmutí řas a také lepidlo může napáchat velké škody! Lepidlo může tvořit na očních víčkách nepříjemné napětí a při odstraňování řas hrozí vysoké riziko vytrhání svých vlastních!
Při sundávání buďte opatrná, postupujte pomalu.
Pokud používáte umělé řasy s mírou, nemusíte se bát toho, že by vám ty vaše vypadané opět nedorostly. Pokud ale řasy nosíte pravidelně, pak vám vaše tělo nezaručí další růst!
Nesprávné zacházení a používání kosmetických produktů může vést k nežádoucím účinkům, takže je dobré, abyste pozorně četla uvedené instrukce na daném výrobku. 
Negativní dopady umělých řas 1