96ZOBRAZENÍ

Lidská kůže je největším orgánem těla, proto potřebuje správnou péči a živiny, abychom ji udrželi v co nejlepším zdraví. I když Omega-3 je spíše známá pro udržování zdravého mozku a srdce, právě tak je důležitá pro zdravou pleť.

Omega-3 mastných kyselin DHA a EPA opravdu pomáhá udržovat zdravou pokožku a chrání ji před slunečním UV zářením, snižuje záněty a pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Pomáhá snížit výskyt zánětů v těle a tím pomáhá při léčbě a prevenci některých kožních onemocnění, jako je ekzém a lupénka. Mnoho nedávných studií ukázalo, že jedna z výhod Omega-3 je, že léčí akné. Spíše než nanášet na obličej spoustu chemikálií při léčbě akné, studie ukazují, že stejný, ale zdravější účinek poskytne i rybí tuk, který je bohatý na Omegu-3. Vede tak ke snížení tvorby akné a působí zdravěji na pokožku.

Rybí oleje jsou nejlepším zdrojem tuků Omega-3. Je třeba připomenout, že tyto oleje mimo jiné pomáhají snížit riziko předčasného infarktu o 40%, zvýší imunitní systém a zajistí, že váš mozek správně funguje a vede k menšímu riziku depresivních či úzkostných stavů. Některé společnosti nabízejí oleje s přídavkem antioxidantů, jako jsou lykopen a astaxanthin. Ty mohou skutečně zabránit předběžnému stárnutí. Studie ukázaly, že rybí oleje můžou zvýšit hustotu pleti o 7%, nárůst tloušťky kůže o více než 14% a snížit drsnost o propastných 60%. Dále ještě zabraňují kůži před vyschnutím. Pokud chcete z přírodních olejů dostat maximum, pak si vyberte ten, který je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny DHA, protože zahrnují nejvíce výhod, zejména pokud jde o Omega-3 a zdravou pokožku.

Je také důležité, aby vámi vybraný olej byl čistý, proto se podívejte na štítek nebo webové stránky produktu. Olej musí být molekulárně destilovaný, aby byl zbaven všech toxinů, jako rtuť a olovo. Nyní znáte pozitivní přínos Omega-3 a jeho význam pro zdravou pokožku. Proč tedy nepřidat nějaké kvalitní oleje do vaší každodenní stravy a zlepšit tak péči nejen o kůži, ale o celé zdraví? Objevte nejčistší a nejúčinnější Omega-3 aneb rybí olej, který je dnes pro vaši pleť k dispozici.