76ZOBRAZENÍ

Patříte mezi ty, kteří nechtějí čekat dlouhé roky na to, že se jejich sen o dlouhých vlasech stane skutečností? Pokud ano nezoufejte, dnešní doba Vám již nabízí řešení. Prodlužování vlasů se stává stále častější a oblíbenější. Ať už jste se pro prodloužení vlasů rozhodla kvůli vzácné příležitosti nebo si jednoduše chcete zvednout sebevědomí, krásné dlouhé vlasy můžete za pár hodin ukazovat svým přátelům.

Prodloužení vlasů spočívá v přidělávání náhradních vlasů, zpravidla se využívají evropské nebo indické vlasy, ke konečkům Vašich vlastních vlasů. Přidělávat se mohou pomocí několika metod, mezi které patří např. voskování, lepení, vázání, sváření. Vybrat si můžete podle vlastních finančních podmínek, typu vlasů, struktuře vlasů ale především po poradě s odborníkem na prodlužování vlasů.

Prodlužování vlasů keratinemV poslední době se stále častěji začíná používat metoda prodlužování vlasů keratinem. A to buď za tepla, nebo za studena. Keratin je také součástí vlasů, což znamená, že Vaše vlasy mohou pod spojem dýchat a vyživovat se.

Prodlužování vlasů keratinem za tepla spočívá v rozehřátí „umělého keratinu“ a přidělání nových vlasů k pramínku z Vašich vlasů.

Prodlužování vlasů keratinem za studena se uvádí jako jedna z nejšetrnějších metod vůbec. Riziko poškození nebo znehodnocení Vašich vlastních vlasů je téměř nulové. Spoj se provádí pomocí elektronického impulsu, tudíž se vyhnete zbytečnému přepalování vlasů. Další výhodou je, že prodlužované vlasy můžete opakovaně použít při posouvání. Životnost vlasů je rok až dva.

Péče o prodloužené vlasyCo byste měli vědět především je, že vlasy musíte po 2,5 až 3 měsících posouvat blíž ke kořínkům, aby nemohlo dojít ke zbytečnému pnutí Vašich vlasů. Pozor si musíte dávat také na zacuchání vlasů, a proto jej alespoň dvakrát denně pročesat speciálním hřebenem tvořeným silikonovými štětinkami. Stejně tak důležité je používat speciální vlasovou kosmetiku na prodloužené vlasy.

Ceník prodlužování vlasůCenově se prodlužování vlasů individuálně liší. Záleží především na kvalitě vlasů, a metodě, kterou si pro prodloužení vlasů zvolíte. Stejně tak na délce vlasů a hustotě. Nejčastěji se ceny pohybují od 6 000 – 15 000 kč. Email (nebude zobrazen) (povinné pole)