85ZOBRAZENÍ

Zaktualizujte svůj postup líčení tipy a triky od vizážistů! Zdokonalíte se v líčení a vylepšíte svůj vzhled. Ke starým dobrým technikám přidejte nové!

Vizážisté se s námi podělili se svými tajnými technikami. Stačí znát pár triků a můžete vypadat neodolatelně.

Tip č.1: Linky
Podle Alexandra Sancheze (Lancome) je dobré nanést řasenku před linkami. Fígl je v tom, že zvýrazníte své řasy a usnadníte si aplikaci tekutých linek. Vytvoření dokonalých linek je sice fuška, ale výsledek je ohromující.

Tip č.2: Řasenka
Další vizážita nám radí, jakou řasenku si vybrat. Pokud chcete mít krásně dlouhé řasy se super objemem, dejte přednost řasenkám s tenkým kartáčkem. Tento zdánlivě malinký detail dokáže dělat divy! Nebudou se vám slepovat řasy a navíc, pokaždé nanesete stejné množství řasenky.

Tip č.3: Tvářenka
V teplém období doporučujeme použít krémové tvářenky. Lépe se přilnou k pleti a vypadají přirozeně. Teď už stačí vybrat ten správný odstín!

Tip č.4: 2v1
Buďte praktická! Použijte své stíny pro zvýraznění vašich očí a také pro vaše rty. Růžové nebo broskvové stíny použijte i na rty. Rty budou vypadat jednoduše úžasně!

Tip č.5: Make-up
Výběr správného odstínu make-upu je základ celého líčení. Důkladně naneste make-up pomocí houbičky, štětce nebo prsty. Aby se make-up dokonale vsákl, lehce přiložte své dlaně na tváře, čelo a bradu.