128ZOBRAZENÍ

Slyšeli jste už o reklamním textilu? Nabízí ho reklamní agentura JIROUT REKLAMY s.r.o., a to již od roku 1998. Seženete zde pánská i dámská trička, polokošile, mikiny, sportovní oblečení, soft shell textil a další zboží. Neváhejte objednat reklamní textil pro Vaši firmu, či akci s přáteli! Objednávat textil můžete od 10 kusů. Při objednávce potisku a výšivky minimálně 50 kusů. Ze známých značek u nás najdete James and Nicholson, Harvest, US Basic, Slazenger, či Best in town.

Reklamní trička
Pro lepší orientaci jsou reklamní trička rozdělena na dámské a pánské, poté podle barvy na jednobarevná a vícebarevná trička. Trička na sobě mohou mít pruhy na rukávech, lemy kolem výstřihů, apod. Výběr vám také usnadní filtr dle ceny a značek. Čas jsou peníze a my Vám pomáháme ušetřit! Stačí, když nám zašlete několik informací o Vašich požadavcích na reklamní trička. Hlavně údaje o typu trička, barevnosti, požadované velikosti, orientálnímu počtu a cenové relaci. My Vám zašleme nabídku podle Vašich parametrů. Trička u nás seženete již od 37 Kč!

Reklamní polokošile
Polokošile jsou šik a my to víme. Náš e-shop nabízí dámské i pánské reklamní polokošile. Vybírat můžete ze značek Slazenger, US BASIC, James & Nicholson a Fruit of the Loom. Nabízíme kolem 60 polokošil. U nás již od 130,50 Kč!

Potisk mikin
Potisk mikiny je dnes velice oblíbený. Pánské, dámské, různých barev a velikostí. Značky stejné, jako u polokošil. Nabízíme přes 50 mikin již od 165,10 Kč!

V mikině s potiskem budou vaši zamestnanci a partneři dělat dobré jméno firmě a brand za pár korun! Nabízíme plnobarevný sítotisk a digitální malonákladový tisk. Sítotisk je vhodný od 50 ks. Používáme při něm 1-6 přímých barev či plnobarevných CMYK motivů. Jedinou nevýhodou je, že nelze tisknout přes švy a jiné „výstupy“. Digitální malonákladový tisk nabízíme již od 1 ks zboží, vhodný je při objednávce do 10 kusů. Motiv pro je plnobarevný. Pro informace o ceně potisku mikin, nám pošlete údaje s počtem kusů, umístění tisku a počtu barev. Přiložte také náhled loga.

Reklamní sportovní oblečení
Zde najdete širokou nabídku reklamního sportovního oblečení z funkčních materiálů. Toto oblečení je komfortní a splňuje nároky na střih. Vybírejte z cyklistického, fotbalového, běžeckého a fitness oblečení. Chybět nesmí ani funkční trička, polokošile, košile a spodní prádlo. Najdete zde i teplákovinu.

Reklamní soft shell
Nesmí chybět ani soft shell textil! Tento populární materiál je vhodný pro outdoorové aktivity. Zvolte si mezi značkami Slazenger a James & Nicholson. Čeká na Vás téměř 20 produktů soft shell. Nakupte již za 591 Kč!

Reklamní textil má styl!