139ZOBRAZENÍ

Čepice způsobují vypadávání vlasů

Elegantní doplněk, praktický pomocník či nutná výbava. To vše mohou zastupovat a plnit různé pokrývky hlav. Čepice, klobouky, přilby a mnoho dalších patří již několik století do šatníků všech lidí po celém světě. Ať už jde o italské mafiány, jihoamerické šamany nebo české motorkáře, všichni využívají služeb pokrývek hlavy, jak se jen dá. Někdy dokáže přilba zachránit život, nebo klasická „kšiltovka“ pomoci před úpalem. Mnoho lidí však zapomíná na to, že i takový elegantní klobouk může mít velice neblahé účinky na vaše zdraví.


Na vaše zdraví, přesněji na zdraví porostu vaší hlavy. Ano, právě vlasy nejvíce trpí užíváním všech možných pokrývek hlavy. I když se to tak zprvu nemusí zdát, teplota za slunečného dne pod čepicí či helmou může stoupnout až k padesáti stupňům, při kterých dochází k odumírání buněk na vaší hlavě a následnému vypadávání vlasů.

V případě, že jste již zaznamenal některý z neblahých účinků pokrývek na vašem porostu, je nejlepší přestat alespoň na nějakou dobu tu či onu pokrývku používat. Po několika měsících se vše může vrátit tam, kde vaše vlasy dříve byly. Někdy však zapůsobí čepice více, než tělo samo dokáže zachránit.

Pokud jste člověk, který je již tímto neduhem dostižen a na sundaní čepice je již pozdě, musí na řadu přijít drobná pomoc. Naštěstí se na českém trhu v současné době objevuje řada vysoce kvalitních produktů, které za kratší či delší časový úsek dokážou na vaší hlavě znovu nastolit pořádek a vše vrátit do původního stavu. Jedním z nich je velice kvalitní přípravek jménem Renokin. Ten se řadí mezi naprostou špičku ve svém oboru a nejlepší důkaz kvality je neuvěřitelně pozitivní ohlas z řad uživatelů tohoto pomocníka. Renokin můžeme jednoduše doporučit, pokud chcete vyřešit problémy s nadměrným vypadáváním vlasů.