420ZOBRAZENÍ

Byla jste schopna u toho sedět celý den a výsledek? Nádhera!

Proč tedy utrácet tolik peněz za drahé šperky a bižuterii, když si můžete během vašehooblíbeného televizního seriálu udělat své vlastní a jedinečné! Zimní sezóna nám s sebou přináší ispoustu příležitostí, jak ozvláštnit svůj vzhled skvělými doplňky.

Protože  a zimní období je v duchu tmavých barev, co se týká oblečení, barevné ahravé šperky tedy rozhodně sehrají svou úlohu, a to docela podstatnou.

Jak na to? Ze všeho nejdůležitější je inspirace. Vezměte kamarádku a vyražte do centra obhlídnout trendy v náhrdelnících a náramcích. Nevynechejte ani takové obchody jako je např. Swarovski. I zdese můžete nechat inspirovat tvary a barevností, které přinášejí obrovskou škálu možností.

 


Až vás políbí múza, sežeňte vlasec, nůžky a hlavně... hlavně korálky! Aktuálně jsou v módě různé tvary krystalů, ovoce, květin a ornamentů stejně tak, jako obyčejné kulaté.

Kombinujte! Jak tvary, tak barevnost! Nezapomínejte na zlaté a stříbrné doplňky. V kurzu je i jednoduchost. Sežeňte si zajímavě řešenou šňůrku a k ní připevněte pár zajímavých korálků. Tvořit můžete také pomocí uzlíků. Mezi korálky tak vzniknout několika centimetrové vzdálenosti, které vytvoří zajímavý vzorek.